Hakkımızda

FalezSpa

Spa Sektörüne 2005 yılında ilk şubesi olan FALEZ HAMAM & SPA adıyla giriş yapan işletmemiz, Antalya’nın nezih bölgelerinden biri olan Konyaaltı’nda hizmet vermeye başlamıştır.

İlk şubesinde uzun yıllar boyunca Osmanlı hamam kültürü ile modern Hamam & Spa konseptini bir arada sunmanın keyif ve mutluluğunu değerli misafirleriyle birlikte yaşamaktadır. Tesisimiz, hijyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak rahatınız için özel olarak dizayn edilmiştir. İşletmemiz bir çok aktiviteyi bir arada yaşama imkanı sunmaktadır.

Tesisimizde, Türk hamamı-Sauna-Buhar odası-Tuz odası gibi farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Kese & Köpük ve Masaj hizmetleri verdiğimiz işletmemiz yaz-kış açık olup yerli ve yabancı tüm misafirlere hizmet vermektedir. Ayrıca tesisimiz Bay-Bayan karışık olup aile ve arkadaş gruplarının gönül rahatlığıyla tercih etikleri güvenilir mekanlardandır.

Size Özel
Fırsatlarımız

Tesisimizde, Türk hamamı - Sauna - Buhar Odası - Tuz Odası - Doktor Balık ( Garra Rufa ) gibi farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Kese&köpük ve masaj hizmetleri verdiğimiz İşletmemiz yaz - kış açık olup yerli ve yabancı tüm misafirlere hizmet vermektedir. Ayrıca hamam bölümümüz bay - bayan karışık olup aile ve çiftlerin gönül rahatlığıyla tercih ettikleri güvenilir mekanlardandır.